Altınoluk Otelleri

Altınoluk Otelleri Edremit ilçesinin en gözde tatil mekanı olan Altınoluk ziyaretçileri için neredeyse 365 gün bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile çalışmaktadırlar.

Altınoluk bölgesinde çok çeşitli konaklama imkanlarına sahipsiniz, altınoluk ziyaret edildiği andan itibaren birçok yerli ve yabancı turiste sımsıcak kapılarını açmaktadır.

Altınoluk otelleri yanında bölgede hizmet veren diğer konaklama tesislerinden olan altınoluk pansiyonları ve altınoluk ev pansiyonları gibi işletmelerde de kalabilirsiniz.

Altınoluk otel fiyatları ve altınoluk pansiyon fiyatları ile ilgili bilgileri lütfen altınoluk pansiyon ve altınoluk otel sahiplerinden alınız. Özellikle yaz sezonuna girildiği dönemlerde altınoluk ziyaret edilecekse gelmeden önce mutlaka rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

____________________________________________________________burcukutlu diyor ki:

otelimizde nasıl hizmetimiz ve ücret hakkında ve yemek varmı bilgi alabilirmiyim tşk

ÖZNUR ŞEN diyor ki:

altınolukta pansiyonda kalamak için fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

önder diyor ki:

cok guzel bır yer denızı muhtesem ama kalıtelı tesısler yok hep amator ısletmeler ve kalıtesız ısletmeler mevcut dogru durust bır otel bıle yok bence kalıtelı tesısler olursa turızm cennetı olabılır dogası kaz dagları havası muhtesem

uğur demir diyor ki:

çok güzel bir ilçedir altınoluk. otelleri konusunda çok bilgim yok. gidip görülmesi gereken bir belde.

ahmet balcı diyor ki:

altınoluk merkezde tek kişi 3 gece kasım ayı içersinde uygun fiyatlı konaklama yeri arıyorum fiyatlar hakkında bilgi verirseniz mutlu olurum.

ünal karataş diyor ki:

belediyemiyemize teşekkür ederiz.otelimiz çalışanlarınada ayrıca teşekkür ederiz.


» «